دستورالعمل مجرب باطل کردن سحر و جادو و جلوگیری از چشم زخم

ذکر و دعا و دستورالعمل باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم در سایت دعا 786

11

در این بخش از سایت ذکر و دعای doa786.com دستورالعمل مجرب باطل کردن سحر و جادو و جلوگیری از چشم زخم را قرار دادیم . ذکر و دعا و دستورالعمل مجرب و تضمینی برای رهایی و نجات و خلاص شدن از چشم زخم و باطل کردن هرگونه سحر و جادو و طلسم . همچنین برای از بین رفتن هرگونه بستگی و نحوست این دعا و دستورالعمل فوق العاده موثر است …

مجرب باطل کردن سحر و جادو و جلوگیری از چشم زخم - دستورالعمل مجرب باطل کردن سحر و جادو و جلوگیری از چشم زخم

دستورالعمل مجرب باطل کردن سحر و جادو و جلوگیری از چشم زخم,دستورالعمل باطل السحر و طلسم مجرب,دعای دفع سحر و جادو و طلسم,دعای جلوگیری از چشم زخم,دستورالعمل نجات از چشم زخم و چشم نظر,ذکر و دعای از بین رفتن اثر چشم زخم,دعای دفع نحوست و بلا و بستگی

دستورالعمل مجرب باطل کردن سحر و جادو و جلوگیری از چشم زخم

این روزها ابطال سحر یکی از موارد ضرروی در زندگی هر شخصی شده که متاسفانه این سحر و جادو دامنگیر اکثر افراد شده مخصوصا زمانی که یهودیها با دعاهای کثیفشان دارند مردمو رو نابود میکنند .

الان اکثر سحر و جادو که ما میبینیم یهودی هست و از طریق نجاستها و لوازمهایی نجس زندگی مردم را قفل میکنند و یا مردمو بیچاره میکنند با این طلسمات حتی مردم را میکشند.

این روزها حتما زیاد میشنوید که فلانی خیلی سالم بود و اصلا مریض نبود چرا یهو افتاد مرد؟؟یا مثلا فلانی که ورزشکار بود خیلی سرحال و شاد بود دیشب قلبش گرفت و تا بردند بیمارستان مرد یا فلانی که خواننده سالمی بود , خیلی هم طرفدار داشت, یهو افتاد مرد؟همین یهو افتاد مرد.خودش تعمق زیادی داره!!!!

عوارض سحر و جادو در زندگی انسان :

تمام این مرگها بی دلیل نیست و علتی داره و میتوان به جرات گفت که ۹۹ درصد این جور مرگها با طلسمات شیطانی هست که شخص را در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت کن فیکون و راهی قبرستانها میکنند.

این مرگهای خاموش هیچ مدرک و سرنخی نداره و هیچ پزشک قانونی هم متوجه این امر نمیشه و متاسفانه در این مورد اصلا اطلاع رسانی هم نمیشه؟ و کسانی هم که میدونند جرات اطلاع رسانی ندارند پس عزیزان مواظب زندگی و اطرافیان خودتون باشید.

تحت هیچ شرایطی در مورد اهداف زندگیتون .در مورد روابط زندگی خودتون ,از کارتون,نقشه هاتون,برنامه های آینده تون, تحت هیچ شرایطی با کسی حرفی نزنید.ادمهای حسود و بخیل دورو بر شما زیاد هستند. حسادت اطرافیان را برانگیخته نکنید.اونها رو دست به کار نکنید.

روش باطل کردن سحر و جادو و طلسم :

در پستهای قبلی من روشی برای ابطال سحر در سایت قرار دادم که خوشبختانه خیلی از عزیزان از این نسخه استفاده کردند و نتیجه مطلوب هم گرفتند.و از این بابت ما هم خیلی خوشحال شدیم.

امروز هم یک نسخه از روشهای ابطال سحر را به شما عزیزان آموزش میدم که میتوانید از این روش هم تمام نحوستها و بستگی ها و سحر ها را به لطف خدا باطل کنید

روش کار بدین گونه است

▪️۱-مقدار ۲۰ گرم سنگ قلیاب تهیه کنید.
▪️۲- یک استکان سرکه سیب یا انگور فرقی نمیکنه
▪️۳- سه لیتر اب

ابتدا سنگ قلیاب پودر شده و یک استکان سرکه را در سه لیتر آب حل کنیدسپس آب را روی گاز قرار داده تا یک بار بجوشدبعد از جوشیدن بگزارید سرد شود.انگاه در روز دوشنبه. بنشینید و ابتدا دو رکعت نماز برای اقا امام زمان بخوانید و بعد آب را جلوی خود قرار داده و رو به قبله سوره یس را در آب میخوانید.

سوره را باید هفت بار پشت سر هم بخوانید. حال بدین گونهدر سوره یس هفت تا مبین قرار دارد. که شما هر وقت به هر مبین رسیدید باید بگویید” باطل کردم تمام سحر ها و بستگی ها و نحوستها از وجود نام خود زاییده نام مادر خود به حق این مبین” و بعد در آب فوت کنید

پس هر وقت به مبین رسیدید این نیت را بگویید و در آب فوت میکنید. و اینکه سوره یس را باید هفت بار پشت سر هم بخوانید. و در این مدت هم اصلا بلند نشوید و قطع نکنید و یا چیزی نخورید و با کسی هم حرفی نزنید.باید تحمل کنید و تا پایان هفت بار یکسره همانجا بنشینید و بخوانید.

در پایان کار به مدت سه روز و هر روز یک لیتر از آب را به حمام ببرید و بعد از دوش گرفتن آب را روی سر خود بریزید و با دستانتان تمام بدنتان را بمالید و کمی آب را هم در کنجهای منزل و بیرون درب منزل بریزید.با این عمل تمام نحوستها و سحرها و بستگی های شما از بین میرود.

باید مبلغ ۳۲ هزار تومان هم بیرون زکات کنید.اون افرادی که خودشان مستمند هستند و این مبلغ برایشان زیاد است.

زکات برای آنها واجب نیست.و ۳۲۰ بار صلوات بفرستند و هدیه به یکی از ائمه ها کنند و در آخر هم برای این جانب دعای خیر کنید.

منبع : سایت دعاگو

***********************

بازنشر : سایت دعا 786 سایت بزرگ ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب و باستان شناسی

بیشتر بخوانید
دعای نور برای عزیز شدن و محترم شدن در نزد جمیع خلایق
11 نظرات
 1. یه بنده خدا می گوید

  با سلام
  موردی هست که طلسم و موکل اصلا اجازه نمیدهد ….. راهنمایی بفرمایید

 2. پروانه می گوید

  چطوری جادوی پسرمو باطل کنم که خودش نفهمه؟

  1. admin می گوید

   روشهای مختلف باطل السحر وجود دارد

 3. پروانه می گوید

  جادو تا چه مدت اثر داره؟

 4. پروانه می گوید

  میشه برام سر کتاب بگیرین؟

  1. admin می گوید

   با سلام.میتوانید با ما تماس بگیرید

   1. پروانه می گوید

    شماره تماس لطف می کنید؟

    1. admin می گوید

     با سلام.به قسمت تماس با ما در سایت مراجعه کنید

 5. مهدی می گوید

  امکان گرفتن سرکتاب و رفع ابتلا به سحر را دارید؟ چگونه میتوانم ازتون کمک بگیرم؟

  1. سید حسین می گوید

   سلام. برای بررسی طالع و انجام سرکتاب میتوانید با ما تماس بگیرید.

   1. حمزه می گوید

    خوبه ولی نمیدونم چطوری انجام بدم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 18 =