رمزگشایی دفینه های مخفی شده در حمام – علامت و نشانه گنج در حمام

کارشناسی آثار و نشانه های حمام در گنج و دفینه یابی در سایت دعا 786

0

در این پست از سایت ذکر و دعا و باستان شناسی doa786.com رمزگشایی دفینه های مخفی شده در حمام – علامت و نشانه گنج در حمام را قرار دادیم . کارشناسی و رمزگشایی آثار و علائم و نشانه های گنج و دفینه در حمام های قدیمی . نقش حمام ها در دفینه یابی و بررسی و تفسیر محل ها و مکان های پنهان کردن و مخفی کردن دفینه در حمام های قدیمی …

دفینه های مخفی شده در حمام علامت و نشانه گنج در حمام - رمزگشایی دفینه های مخفی شده در حمام - علامت و نشانه گنج در حمام

گنج و دفینه مخفی شده در حمام های قدیمی,آثار و نشانه دفینه مخفی در حمام,علائم و نشانه دفینه داخل حمام,تفسیر نماد حمام در دفینه,نقش حمام در گنج و دفینه یابی

رمزگشایی دفینه های مخفی شده در حمام – علامت و نشانه گنج در حمام

نقش حمام ها در گنج یابی چیست و مردمان باستان چرا در حمام اموالی را پنهان می کردند و گنج یابی در حمام چگونه است؟

حمام در قدیم به عنوان یک رسانه بود و یکی مکانهای تجمع مردم به شمار می رفت و افراد اطلاعات خود را در این مکان تبادل می کردند و حتی شاهنامه خوانی نیز در بسیاری از حمام های مهم به شکل نقاش دیواری خوانده می شد. به همین دلیل همیشه تجمع افراد باعث می شد که از مکان های مهم و امن زمان خود باشد.

حمام ها در گنج یابی :

در قدیم سه قسمت از حمام را جهت جاساز کردن سکه ها مشخص میکردند که از این قرار بود
کف حوض
زیر نشیمن گاه یا همان پله
زیر آتشدان
در زمان های قدیم مردم خود را برای نظافت در رودخانه ها و چشمه ها شستشو میدادند تا این که اندکی بعد به فکر این افتادند که جایی رو درست کنن که بتوانند در فصل های مختلف هم خودرا پاکیزه کنند که شروع به ساخت بناهایی همچون حمام شدن و چون در قدیم لوله کشی موجود نبود برای همین این بناها رو در کنار چشمه ها بر پا میکردند و به جای لوله از سفال برای هدایت آب داخل حمام استفاده میکردند و در گوشه ای از حمام هم آتش دان رو می گذاشتند تا آب اول از آتشدان گذشته و گرم شود و به حوض که در وسط حمام بود برسد و در گوشه حوض هم پله یا نشیمن گاه درست میکردند تا بتوانند روی آن بشینند و خود را شستشو دهند.

بنابراین دیواره و کف حمام را از ساروج میساختند تا رطوبت آب باعث خرابی دیوار ها و کف حمام نشود و از همه مهم تر
چون این احتمال رو میدادن که در هر صورتی اگر قسمتی از حمام تخریب بشه برای همین مبلغی رو در نظر میگرفتن و در قسمتی از حمام جاساز میکردند تا در مواقع احتیاج از آن به عنوان خرج حمام استفاده کنند .حالا بستگی به حمام داشت که هر چی بزرگتر بود سکه ای بیشتر رو برایش اختصاص میدادن.

برگرفته از سایت دعاگو

*********************

بازنشر : سایت دعا 786 سایت بزرگ ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب و باستان شناسی

بیشتر بخوانید
تفسیر علامت و نماد مثلث روی سنگ در دفینه یابی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + سه =