طلسم در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه

آشنایی با طلسم و تله های بر روی گنج و دفینه در سایت دعا 786

0

در این پست از سایت باستان شناسی و ادعیه دعا 786 طلسم در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه را قرار دادیم . طلسم حقیقت دارد و در گذشته پس از مخفی کردن و پنهان کردن اشیای با ارزش و گران قیمت آن را طلسم نیز می کردند تا کسی نتواند به آنها دسترسی داشته باشد …

در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه - طلسم در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه

طلسم در گنج یابی,طلسم در دفینه یابی,طلسم بر روی گنج و دفینه,روش باطل کردن طلسم گنج,آیا طلسم حقیقت دارد

طلسم در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه

در گذشته از عناصر بازدارنده زیادی در حفاری جهت جلوگیری از دسترسی به دفینه استفاده می شد مثل تله های فیزیکی ، موکل در قبل از اسلام و بعد از اسلام از طلسم . بسیاری از کارشناس نماها که از علوم حفاری چیزی نمیدانند و تجربه ای ندارند به طور کلی طلسم را رد می کنند در صورتی که طلسم کاملا واقعیه و وجود دارد

حال ببینیم طلسم به طور کلی چیه؟

طلسم (به انگلیسی: Talisman) شیء یا نگاره‌ای متشکل از واژگان، شمارگان، اشکال و جداول است که دارای قدرت جادویی یا ماورایی است. زمان ماندگاری طلسم بسته به تعیین عامل و ارجاعات او به مبادی انرژی‌های غریبه است.
تفاوت مهم میان دعا و طلسم، چگونگی فعال‌سازی آنها است که دعا را به زبان مرسوم و کامل می‌نویسند، ولی در طلسم واژه‌هایی از دعا را با حروف مرموز می‌نویسند. به همین دلیل فهم نوشته‌های روی آن برای همه ممکن نیست.
معمولاً طلسم را بسته به عنصر وجودی شخصی که طلسم برای او نوشته می‌شود می‌نویسند. طبق تعاریف استادان علوم غریبه عنصر وجودی هر انسان می‌تواند آب، خاک، باد یا آتش باشد و طلسم شخصی را که مثلاً عنصرش آب است در رودخانه، دریا یا چاه می‌اندازند. معمولاً در نوشتن طلسم از جدول اعداد ابجد کبیر و صغیر استفاده می‌کنند.

در مفهوم کلی و کاربردی طلسم چیزی است که :

بنا بر پاره‌ای از باورها دارای خاصیت‌ها و ویژگی‌های جادویی یا وابسته به مراسم مذهبیِ ویژه‌ای است که می‌تواند برای صاحب آن اقبال ارائه دهد یا احتمالاً او را از شر یا آسیب حفاظت کند.
به هر حال طلسم وجود دارد و اگر در حین حفاری دفینه دعای رفع آن قرائت نشود آسیب جدی روحی روانی به حفاران وارد می کند که نمونه های بسیاری از این طلسمات و تاثیر مخرب آن بر روح و روان حفاران دفینه دیده شده است.

منبع : سایت دعاگو

بیشتر بخوانید
نشانه شتر تک کوهان در دفینه - رمزگشایی علامت کوهان شتر در گنج یابی

**************************************************

بازنشر : سایت دعا 786 بزرگترین و قوی ترین سایت اذکار و ادعیه و باستان شناسی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 8 =