تعبیر خواب پریود شدن دختر مجرد و پریودی و عادت ماهانه دختر مجرد

کاملترین تعبیر خواب پریود بودن دختر و عادت ماهانه شدن دختر مجرد و پریودی دختر مجرد در سایت تعبیر خواب دعا 786

0

در این پست از سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب doa786.com تعبیر خواب پریود شدن دختر مجرد و پریودی و عادت ماهانه دختر مجرد را قرار دادیم . اگر به دنبال تعبیر خواب دیدن پریودی دختر مجرد و عادت ماهانه شدن دختر مجرد و دیدن زن و دختر پریود شده و خون قاعدگی دختر مجرد و تمیز کردن و پاک کردن دختر مجرد پریود شده و بو دادن دختر پریود شده هستید این مطلب از سایت دعا 786 را حتما بخوانید …

تعبیر خواب پریود شدن امام صادق,تعبیر خواب پریود شدن دختر مجرد,تعبیر خواب پریود شدن نی نی سایت,تعبیر خواب پریود شدن زن یائسه,تعبیر خواب پریود شدن دختر مجرد نی نی سایت,تعبیر خواب پریود شدن پسر,تعبیر خواب پریود شدن از نظر حضرت یوسف,تعبیر خواب پریود شدن از نظر امام صادق,تعبیر خواب پریود دختر بچه,تعبیر خواب پریود دختر مجرد,تعبیر خواب حیض دختر,تعبیر خواب پریودی دختر مجرد,تعبیر خواب پریودی دختر,تعبیر خواب قاعدگی دختر بچه,تعبیر خواب پریود زن یائسه,تعبیر خواب پریود شدن دختر مجرد نی نی سایت,تعبیر خواب عادت ماهانه شدن مرد,تعبیر خواب عادت ماهانه شدن دختر بچه,تعبیر خواب عادت ماهانه امام صادق,تعبیر خواب عادت ماهانه شدن زن یائسه,تعبیر خواب عادت ماهانه شدن پسر,تعبیر خواب عادت ماهانه زن

خواب پریود شدن دختر مجرد و پریودی و عادت ماهانه دختر مجرد - تعبیر خواب پریود شدن دختر مجرد و پریودی و عادت ماهانه دختر مجرد

تعبیر خواب دختر مجرد پریود شده,تعبیر خواب دختر بچه پریود شده,تعبیر خواب دختر جوان و زیبا پریود شده,تعبیر خواب دیدن زن و دختر پریود شده,تعبیر خواب عادت ماهانه شدن دختر مجرد در خواب

تعبیر خواب پریود شدن دختر مجرد و پریودی و عادت ماهانه دختر مجرد

تونی کریسپ خالق کتاب فرهنگ تفسیر رویا :

پریود شدن در رویا نمادی از پدیدار شدن جنسیت، غریزه مادرانگی و یا اسرار حیات می باشد .

اگر به هنگام دیدن رویا پریود بودید: نشان دهنده پذیرش جریان زندگی درون شماست.
اگر به هنگام دیدن رویا قاعده نبودید: این رویا نمایانگر عدم پذیرش غرایز بنیادین زندگی است.
مشکل داشتن با قاعدگی: مشکل داشتن با ارتباط دادن آنچه زندگی از شخصیت شما طلب می‌کند و شخصیت شما چه چیزی از زندگی می‌خواهد. این رویا شاید به مشکلات روانی اشاره می‌کند که نیاز به توجه دارند.
در رویای مردان: طبیعت پذیرا و پرورش دهنده فرد، جنبه‌ای از وجود فرد که توان باروری از ایده‌های خلاق را داراست.

تعبیر خواب پریود شدن (حیض شدن)

به گفته محمد بن سیرین :

پریود شدن برای مردان ماندگاری در گناه و برای زنان بدست آوردن مال زیاد است.

میزان ماندگاری مردان در گناه و بدست آوردن مال حرام بسته به خونی است که از وی در هنگام عادت ماهانه رفته است.

نکته:

زمان دیدن یک خواب در تعبیر آن بسیار تاثیر گذار است به طور مثال اگر در طول روز بسیار خوشحال باشید این احتمال می‌رود که در طول شب نیز رویایی در مورد خنده و شادی ببیند.

در مورد پریود شدن و قاعدگی در زنان نیز این نکته می‌تواند حائز اهمیت باشد.

یعنی بسیار احتمال می‌رود زنی که در دوران قاعدگی خود قرار گرفته خواب‌هایی در مورد پریود شدن و یا خون خارج شده از آن ببیند.

همچنین مشاهده شده است مادرانی که در دوران بارداری قرار گرفته‌اند به دلیل ترس از دست دادن فرزندانشان رویاهایی در مورد سقط جنین و یا پریود شدن در این دوران مشاهده کنند.

به گفته اکثر معبرین غربی این‌گونه خواب‌ها تعبیر و تفسیری نخواهند.

معبرین غربی گویند:

به طور کلی دیدن پریود شدن و قاعدگی به همراه خارج شدن خون از آن سمبل و نشانه رهایی از تنش‌ها و نگرانی‌هاست.

اکثر زنان می‌دانند که سیکل قاعدگی آن‌ها می‌بایست در چه روز و چه ساعتی انجام گیرد بنابراین دیدن پریود شدن و خونریزی آن در خواب با توجه به اذیت شدن هنگام خونریزی می‌تواند نشانه ساعت‌های سختی باشد که شما پیش رو داشته و بعد از آن به آرامش خواهید رسید.
اگر زن مسنی خواب پریود شدن خود را ببیند نشانه شادابی و زنده دلی به وسیله انجام کارهای دوران جوانی است.
تعبیر خواب پریود شدن نشانه بروز مشکل یا بودن در وضعیتی نامشخص است. شما مجبور هستید به موضوعاتی توجه کنید که احساس ناخوشایندی راجع به آن‌ها دارید.
از نقطه نظر منفی پریود شدن در خواب اشاره به این موضوع دارد که شما بیش از حد درگیر مشکلاتتان هستید. مشغولیت ذهنی که باعث دوری از جنبه‌های مثبت زندگی و فراموش شدن لحظات خوش شده است.

کارل یونگ می‌گوید:

تعبیر خواب پریود شدن رها شدن از تنش و نگرانی و حاصل شدن آرامش برای شماست.

تعبیر خواب دیدن دوره قاعدگی وقتی که هنوز زمانش نیست، ممکن است بیانگر نگرانی در مورد سیکلتان باشد.

تعبیر دیدن زن پریود شده

محمد بن سیرین اینگونه می‌گوید که اگر مردی در خواب بیند که همسرش پریود (حیض) گردید دلیل بر آن است که کارهای دنیا بر وی بسته می‌گردد.

تعبیر دیدن پاک شدن زن

ابن سیرین گوید:

اگر بیند زنش از غسل پاک شد، بیانگر آن است که کار دنیا و دین برای او آسان می‌گردد.

تعبیر خواب رابطه با زن پریود شده

ابن سیرین:

اگر مردی در خواب ببیند که با زنی که در دوران قاعدگی خود است رابطه برقرار کرده است نشانه آن است که کارهای دنیا برای او ساده می‌گردد.

جابر مغربی می‌گوید:

ارتباط با زن حائض دلیل بر بد شدن کار مرد دارد.

دانستن تعابیر رویاهایی همچون سقط جنین و آلوده شدن لباس و بدن به خون قاعدگی برای بسیار از زنان اهمیت دارد. اینکه این گونه خواب‌ها چه تاثیری در زندگی آن‌ها داشته و آیا به راستی خبری از آینده خواهد داد همواره بیشتر زنان را دچار تشویش و نگرانی می‌کند. بنابراین آگاهی از تفسیر این خواب‌ها می‌تواند به آرامش درونی و فکری فرد کمک شایانی انجام دهد.

تعبیر خواب خون قاعدگی

معبرین غربی گویند:

اگر در خواب دیدید که خون قاعدگی لباس شما را خیس کرده است نشانه آن است که شما در چرخه‌ای گیر کرده‌اید. دیدن این خواب بیانگر احساس ناخوشایند و نگرانی است که نسبت به نگاه دیگران به خود دارید.
اگر در خواب خونریزی زیادی ناشی از قاعدگی مشاهده کردید مسئله‌ای برای شما پیش آمده که بایستی سریعاً در فکر حل آن باشید.

برای آگاهی از فضای رویای خون در هنگام پریود شدن به تعبیر خواب خون قاعدگی رجوع نمایید.

تعبیر خواب خوردن خون قاعدگی

کارل یونگ می‌گوید:

این خواب ممکن است به معنای سرکوب کردن ذات زنانه باشد. از آن‌جایی که خون قاعدگی به صورت چرخه است، اگر در خواب ببینید که در حال نوشیدن آن هستید، یعنی در چرخه‌ای گیر افتاده‌اید و لازم است که از آن خارج شوید.

برگرفته از سایت دعاگو

*******************************

بازنشر : سایت دعا 786 سایت بزرگ ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب و باستان شناسی

بیشتر بخوانید
تعبیر خواب دفاع از خود و دفاع از دیگران و دفاع از ضربه با چاقو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 7 =