فال و طالع بینی متولدین برج قوس,سرکتاب برای زنان و مردان متولد برج قوس

کاملترین فال و سرکتاب و طالع بینی برج قوس برای مردان و زنان و متولدین برج قوس در سایت دعا 786

0

در این پست از سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب doa786.com فال و طالع بینی متولدین برج قوس,سرکتاب برای زنان و مردان متولد برج قوس را قرار دادیم . برج قوس یکی از برج های دوازده گانه فلکی می باشد . نهمین برج فلکی برج قوس یا همان آذر ماه می باشد . کاملترین فال و طالع بینی و سرکتاب متولدین برج قوس برای مردان و زنان را گردآوری کردیم . سایت دعا 786 …

,برج القوس,برج القوس اليوم,برج القوس بالانجليزي,برج القوس 2021,برج القوس الرجل,برج القوس مع من يتوافق,برج القوس فال قوس,فال حضرت قوس,فال ماه قوس,فال برج قوس,فال متولدین ماه قوس,فال ماه تولد قوس,فال متولد ماه قوس,فال ابجد قوس,فال برج القوس,طالع قوس,طالع قوس چیست,طالع قوس زنان,طالع قوس مردان,طالع قوس مرد,قوس طالع جدي,قوس طالع عقرب,قوس طالع ميزان,قوس طالع دلو,قوس طالع سرطان,طالع بینی قوس زنان,طالع برج قوس زنان,طالع بینی برج قوس زنان,طالع بینی قوس مردان,طالع برج قوس مردان,طالع بینی برج قوس مردان,طالع برج قوس مرد,القوس طالع العقرب

و طالع بینی متولدین برج قوسسرکتاب برای زنان و مردان متولد برج قوس - فال و طالع بینی متولدین برج قوس,سرکتاب برای زنان و مردان متولد برج قوس

فال برج قوس,طالع بینی برج قوس,سرکتاب برج قوس,فال متولدین برج قوس,طالع بینی متولدین برج قوس,سرکتاب متولدین برج قوس,دیدن فال و طالع زنان و مردان متولد برج قوس,باز کردن سرکتاب متولدین برج قوس

فال و طالع بینی متولدین برج قوس,سرکتاب برای زنان و مردان متولد برج قوس

فال و طالع بینی و سرکتاب برای متولدین برج قوس ( مردان و زنان )

طالع بینی و سرکتاب مردان متولد برج قوس :

هر آن شخصی که به طالع قوس باشد ستاره حضرت ایوب است و برج آتشی ، خانه مشتری است ( سیاره مشتری ، سعد اکبر است ) یعنی خصوصیات آتش را دارد و نیز سیاره مشتری بر او حاکم است که نشانه سعد اکبر یعنی خوشبختی بزرگ است

هر کس به این طالع به وجود آید خوش رو و خوش قامت و ابرو کشیده و در طرف راست صورت خال یا نشانی دارد که نشانه دولت و اقبال است . در اول عمر بسیار خوش گذرانی می کند اما باید شکر نعمت الهی را به جای آورد تا در زوال آن گرفتار نشود و او از کسانی باشد که از دوستان راحتی بیند و از پدر و مادر خود کمتر نفع بیند .

و از خواهر و برادر میانه بود و نفع کمتر بیند اما یکنفر از انها دوستان او بسیار مشفق و مهربان باشد به حدی که از برادر و نزدیکان او بهتر باشد بیماری او بیشتر از همزاد است . اگر فرزند او نماند از سادات موسوی دعا بگیرد تا بماند و مسافرت به طرف دریا او را نیکو بود .

از یکنفر همسفر خود ، صدمه به او میرسد اما عاقبت بخیر باشد . باید راستی را پیشه خودش قرار دهد . در معاملات و امورات تجاری خود بینا باشد اما به شرطی که حرام و حلال نکند چون اگر یک ریال حرام به دست او آید ، صد ریال از دست او برود . در خواب یکی از انبیاء را ببیند و از آن ساعت و روز به روز و ماه به ماه و هفته به هفته کارش بهتر شود و آخر مطلب خود را دریابد اما با هر کس وفا کند جفا بیند .

زن جفت در طالع دارد که از یک نفر از آنها بسیار نفع بیند . از فرزندان بهره مند شود . در سن سی سالگی خطر مرگ او را تهدید می کند چون از آن بگذرد به نود سال برسد و از حیوانات سم شکافته بهره مند شود . به شرط اینکه حقوقات شرعیه آنها را رد کرده باشد .

صاحب این طالع چون ماه نو ببیند به روی عقیق نگاه کند و به روی مصحف ( قران ) تا بر او مبارک باشد و باید حرز امام جواد ع را با خود نگهدارد تا آنکه محفوظ بماند . از ماه ها ، ماه رمضان برای او مبارک است و لباس رنگارنگ و انگشتر فیروزه ( یعنی برایش شانس می اورد )

طالع بینی و سرکتاب زنان متولد برج قوس :

حکماء گفته اند هر زنی که به طالع قوس باشد زنی است خوش روی ، خوش خلق و خوش باطن و خوش سخن و با دیانت و راستگو و دروغگو را دشمن میدارد .

با شوهر رؤف و مهربان باشد و از سخن خوش جان فدا کند . در کار خود دانا و بینا باشد و با همسایگان به خوش اخلاقی رفتار کند . امورات زندگانی خود را به خوبی بگذراند . غریب دوست و مهربان باشد .

در هر خانه که باشد دولت بر سر آن خانه رود . دل خود را با خدا صاف کند . او صادق و راستگو باشد و دشمن و بدگو بسیار دارد و با هر کس نیکی نماید بدی بیند . شوهر بر او مشفق و بسیار مهربان باشد . در کار زندگانی خود بسیار دانا و بینا باشد . حرام به او نسازد .

خیانت و حرام اگر در میان خانه اش باشد زیاده از آن به او ضرر رسد . کاهل نمازی او را نسازد ، هرگاه یک رکعت نماز او فوت شود غم و غصه به او رو آورد . از نیتی که در دل دارد همیشه به فکر است که چون خواهد شد انشا الله به خوبی و خوشی و خوشحالی به مراد دل برسد .

مال زود پیدا کند و زود هم تلف کند . از پدر و مادر نفع او میانه بود و از برادر و خواهر بهره مند شود . چون قصد به کاری کند به زودی اسباب آن فراهم آید . مدتی است که آرزویی دارد ، دل را با خدا صاف کند و متوسل به ائمه معصومین ع شود تا به زودی به مراد دل برسد .

از جانب فرزند روزی مند بود . فرزند طاق ( یعنی فرد ، یکی ، سه تا ، شش تا …) در طالع دارد هر آسیبی که به فرزندان او برسد از چشم زخم است . البته دعای حرز امیر المومنین با خود دارد تا از جمیع بلیات محفوظ ماند و بستگی کارهای او اصلاح شود .

فرزندان زیادی در طالع دارد که اگر نماند چله بری نماید تا بماند . بیماری او بیشتر از صفرا است ، بعد از خورد ن مسهل ( یعنی مواد غذایی که شکم را روان کند ) زنجبیل با عسل بخورد تا رفع شود . دعای چشم زخم برای فرزندان خود بگیرد تا از جمیع بلیات محفوظ باشد .

در سن چهار سالگی خطر مرگ او را تهدید می کند که چو از آن بگذرد به عمر طبیعی خواهد رسید . صاحب این طالع را بسازد ماه شعبان و درخت رنگارنگ ( یعنی اینها برایش شانس می اورند ) ماه نو را بر روی مُصحَف ( یعنی قران ) یا سبزه نگاه کند تا بر او مبارک باشد . دعای گنج العرش و یس مغربی با خود دارد تا از بلاها ایمن گردد .

منبع : وبلاگ ماهانتا

برج القوس طالع عقرب,القوس طالع الدلو,برج القوس طالع دلوالمرأة,برج القوس سبتمبر 2021,برج القوس اليوم ماغي,برج القوس 2021 ماغي فرح,برج القوس اليوم مع كارمن,برج القوس اليوم السابع,برج القوس اليوم صفات,برج القوس اليوم في الحب,برج القوس اليوم الجمعة,برج القوس اليوم وغدا,برج القوس اليوم بالانجليزي,برج القوس اليوم مع ماغي فرح,برج القوس بالانجليزية,برج القوس بالانجليزي مترجم,برج القوس الانجليزي,برج القوس انجليزي,برج القوس الانجليزية,اسم برج القوس بالانجليزي,معنى برج القوس بالانجليزي,علامة برج القوس بالانجليزي,صفات برج القوس بالانجليزي,برج القوس 2021 اليوم,برج القوس 2021 ميشال حايك,برج القوس 2021 بالتفصيل,برج القوس 2021 جاكلين عقيقي,برج القوس 2021 عاطفياً,برج القوس 2021 ليلى عبد اللطيف,برج القوس 2021 كارمن شماس,برج القوس 2021 عبير فؤاد,برج القوس الرجل اليوم,برج القوس الرجل والمرأة السرطان,برج القوس الرجل في الحب,برج القوس الرجل مع من يتوافق,برج القوس الرجل 2020,برج القوس الرجل والمرأة العذراء,برج القوس الرجل 2021,برج القوس الرجل صفات,برج القوس الرجل والمرأة الحمل,رجل برج القوس مع من يتوافق,برج القوس مع من يتوافق من الابراج,مواليد برج القوس مع من يتوافق,صفات برج القوس مع من يتوافق,برج القوس يتوافق,برج القوس مع اي الابراج يتوافق,مع من يتوافق برج القوس في الحب,مع من يتوافق برج القوس في الصداقه,برج القوس المرأة اليوم,برج القوس المرأة مع من يتوافق,برج القوس المرأة 2021,برج القوس المرأة 2020,برج القوس المرأة في الحب,برج القوس المرأة عيوب,برج القوس المرأة والحب,برج القوس المرأة وبرج الجدي الرجل,برج القوس المرأة وبرج الثور الرجل,برج القوس سبتمبر 2021 ماغي فرح,برج القوس سبتمبر 2021 كارمن,برج القوس لشهر سبتمبر 2021,برج القوس شهر سبتمبر 2021,توقعات برج القوس سبتمبر 2021,توقعات برج القوس لشهر سبتمبر 2021,تاروت برج القوس سبتمبر 2021,برج القوس لشهر سبتمبر 2021 الحب,برج القوس 12 سبتمبر 2021,برج القوس اليوم ماغي فر,برج القوس اليوم ماغي غدا,برج القوس اليوم وغدا ماغي فرح,توقعات برج القوس اليوم ماغي,ابراج اليوم برج القوس ماغي,حظ برج القوس اليوم ماغي,برج القوس اليوم الاربعاء ماغي,برج القوس لسنة 2021 ماغي فرح,برج القوس لعام 2021 ماغي فرح,برج القوس مارس 2021 ماغي فرح,حظ برج القوس 2021 ماغي فرح,برج القوس يونيو 2021 ماغي فرح,برج القوس لشهر يونيو 2021 ماغي فرح,توقعات برج القوس لسنة 2021 ماغي فرح,توقعات برج القوس لعام 2021 ماغي فرح,توقعات برج القوس 2021 مع ماغي فرح

برگرفته از سایت ملکوتی ها

*******************************

بازنشر : سایت دعا 786 سایت بزرگ ذکر و دعا و فال و تعبیر خواب و باستان شناسی

بیشتر بخوانید
فال و طالع روزانه یکشنبه 16 شهریور 99

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 11 =